aktuality
Terra Musica z festivalu Janáček Brno 2016. Sledujte v úterý 15. 11. ve 23.40 na ČT art
Děkujeme všem návštěvníkům festivalu Janáček Brno 2016 za vytvoření jedinečné atmosféry.

Letošní ročník festivalu měl rekordní diváckou návštěvnost.

Připomeňte si festivalovou atmosféru.
Nenechte si ujít ozvěny festivalu - jedinečné produkce Očekávání / Modrovousův hrad v režii Davida Radoka

23. a 30. 10. 2016 v Janáčkově divadle.
Program festivalu Janáček Brno 2016 ke stažení zde!

Souhrnný přehled doprovodného programu festivalu zveřejněn v odkaze.

Vážení
diváci, dovolujeme si Vás upozornit na změnu v programu.

Na festival Janáček Brno 2016 míří vynikající britský tenorista Toby Spence! Vystoupí v provedení Janáčkova Zápisníku zmizelého 8. října v Besedním domě místo původně ohlášeného Iana Bostridge, který je indisponován.

Toby Spence patří mezi vyhledávané pěvce v předních operních domech (Covent Garden, MET, National opéra de Paris ad.) a spolupracuje s předními světovými dirigenty a orchestry. Zápisník zmizelého již zpíval například v londýnské Wigmor Hall nebo Barbican Center.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Termín a čas koncertu je nezměněn. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás www.janacek-brno.cz

Program festivalu Janáček
Brno 2016 byl rozšířen o scénické uvedení Zápisníku zmizelého v provedení souboru opera povera 13. 10. a 14. 10. Dalšími přidanými představeními jsou Maurice Ravel - Dítě a kouzla 14. 10. a Viktor Ullmann - Pád Antikrista
Z organizačních důvodů došlo ke změně místa konání koncertu Pražského filharmonického sboru, a to z Fait Gallery do Divadla Reduta. Datum ani čas se nemění a zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.
Vážení návštěvníci, festival D’AIX-EN-PROVENCE oznámil odklad realizace světové premiéry operní produkce Seven Stones from the Tower of Babel skladatele Ondřeje Adámka. Z tohoto důvodu nebude tato produkce uvedena v rámci festivalu Janáček Brno 2016 (plánovaný termín 18. 10. 2016, Mahenovo divadlo). Již zakoupené vstupenky je možné vrátit v Zákaznickém centru NdB. Omlouváme se za nastalé komplikace. Místo této produkce bude uvedena v Janáčkově divadle jako slavnostní závěr festivalu opera Její pastorkyňa Leoše Janáčka v nastudování souboru Janáčkovy opery.

Telefonní infolinka:
+420 542 158 120

E-mail
festival@ndbrno.cz

Newsletter
zůstaňte v kontaktu

ARCHIVARCHIV       © Národní divadlo Brno

Byli jste úspěšně přidáni / You were succesfully subscribed

Chyba, zkuste to prosím znovu / Something went wrong. Try it again please!